Entree Federatie koppeling maken

Bewerkt

Als jullie school gebruik maakt van Entree Federatie, dan is het ook mogelijk daarmee in Hoy in te loggen. Dit biedt medewerkers en leerlingen een extra inlogmogelijkheid, naast de bestaande methode via email.

Hoe maak je de koppeling?

In de omgeving van Entree Federatie moet Infowijs als dienstaanbieder toegevoegd worden. Volg deze stappen:

  1. Log in (als Schoolbeheerder) op Mijn Entree Federatie: https://mef.entree.kennisnet.nl/login/ (of neem contact op met de Entree-beheerder van jouw school)

  2. Zoek op Infowijs in de lijst met dienstaanbieders.

  3. Geef aan dat Infowijs een dienstaanbieder is die toegang mag hebben tot de extra attributen (bv. email en BRIN) die nodig zijn om in te loggen.

Belangrijk om te weten:

  • De bestaande inlog via email blijft gewoon beschikbaar en wordt niet vervangen.

  • Gebruikers krijgen er dus een extra optie bij, wat handig is als medewerker en leerlingen al gewend zijn om bij andere dienstaanbieders in te loggen via Entree.

  • Heeft je school een eigen app? Ook daar voegen we de knop Inloggen via Entree toe zodat medewerkers en leerlingen gebruik kunnen maken van deze nieuwe functionaliteit.

Was dit artikel nuttig?

Onze excuses! Zou je ons meer willen vertellen?

Bedankt voor de feedback!

Er is een probleem opgetreden bij het verzenden van uw feedback
Controleer uw verbinding en probeer het opnieuw.