Wat als wij vóór 1 augustus nog niet alle leerlingen definitief geplaatst hebben in ons LAS?

Bewerkt

De schooljaarwissel in Magister en Somtoday vindt altijd plaats op 1 augustus. Dat betekent dat Hoy vanaf dan ook niet meer de plaatsingen van het 'oude' schooljaar krijgt.

Tegelijkertijd betekent dit dus ook dat alle ouders en leerlingen vóór 1 augustus al definitief geplaatst moeten zijn in het nieuwe schooljaar. Als dit niet het geval is, dan worden de leerlingen en hun ouders na 1 augustus gearchiveerd in Hoy omdat het LAS aan ons doorgeeft dat deze gebruikers niet meer bestaan in het nieuwe schooljaar.

Dat is even verwarrend voor de niet geplaatste leerlingen en hun ouders, die dan namelijk niet meer kunnen inloggen. Zodra ze wel definitief geplaatst zijn, kunnen ze opnieuw worden uitgenodigd in Hoy en krijgen ze gewoon weer toegang tot al hun berichten en formulieren.

Weet je nu al dat jullie de leerlingen niet vóór 1 augustus in het nieuwe schooljaar hebben geplaatst? Dan hebben we twee tips:

Tip 1: Vraag via support@infowijs.nl via de chat aan of de importer kan worden gepauzeerd kan worden vanaf 31 juli tot een datum waarvan je zeker weet dat jullie de leerlingen wel hebben geplaatst.

Tip 2: ,Stel deze datum ook in als de datum van de schooljaarwissel in Hoy (via Instellingen > Administratie). Op deze manier laat Hoy jullie en de leerlingen en ouders nog netjes de indeling van vorig schooljaar zien, tot de datum waarop ook de nieuwe plaatsingen worden ingeladen.

Was dit artikel nuttig?

Onze excuses! Zou je ons meer willen vertellen?

Bedankt voor de feedback!

Er is een probleem opgetreden bij het verzenden van uw feedback
Controleer uw verbinding en probeer het opnieuw.